Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

 

Sivriler Mobilya'dan Büyük Fırsat. Bu fırsatı sakın kaçırma! 7 bankanın toplam 18 kredi kartına 9 ay taksit imkanı sunuyoruz.

Web sayfamız üzerinden ödemelerinizi 256 bit SSL ile güvenli Bir Şekilde Ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar; Garanti Bankası, Akbank; Yapıkredi Bankası, Kuveyt Türk, İş Bankası, Finans Bank.

Güvenlik Sayfası İçin Tıklayınız. Dilerseniz Ödemelerinizi Ödeme Sistemimizden Yapabilirsiniz.

 

Nakit Ödemeye Büyük İndirimler

 

Nakit ödemelerinizde alınan ürünün çeşidine göre sizlere sunulacak özel fırsat veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Nakit ödemelerede %30'a varan İndirim fırsatlarından yararlanabilir ürünlere daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

Mağaza iletişim bilgileri için lütfen iletişime geçiniz.

 

Telefon İle Ödeme

 

Ürün alımlarınızda mağazamızı arayarak satış temsilcilerimiz aracılığı ile telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz.

Online Ödeme Aracını Kullanarak Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız. 256 Bit SSL ile korunan sayfamızdan ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Esnek Ödeme

 

Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Ödemelerinizi ister mağazalarımızdan, ister güvenli ödeme aracından ya da banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Lütfen ödemenizi satış temsilcinize bildiriniz.

Ön Ödemeli Satış

 

Ön ödemli satış kampanyası 15 aya varan vade ile sahip olabilirsiniz. Kampanyada ürünler taksitlerin tamamı ödendiği takdirde teslim ediliyor.

Evlenecekler için benzersiz bir kampanyamızdır. Sizin için ürünleri 3 yıla kadar bekletebiliyoruz. Üstelik bu kampanyada ürünler %15 indirim fırsatı ile.

KREDİ KARTSIZ ,KEFİLSİZ, 36 AY A VARAN SENETLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

Senetli alışveriş sistemimiz özellikler bütçesi kısıtlı ve genel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen değerli müşterilerimiz için özel olarak hazırlamış olduğumuz sistemimizdir.

İhtiyaçlarınızı genel olarak belirlediniz ve siparişinizi oluşturuyorsunuz.Satış ekibimiz sizinle iletişime geçiyor ve gerekli bilgilerinizi oluşturuyorlar.

Senet ile alışveriş   seçenekelerimiz ile ilgili olarak minimum rakamımız 2.000 tl. ile alt sınırlı olup üst limitimiz bütçenize göre belirlenmektedir.

 

KREDİ KARTSIZ ,KEFİLSİZ, 36 AY A VARAN SENETLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

 

Senetli alışveriş sistemimiz özellikler bütçesi kısıtlı ve genel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen değerli müşterilerimiz için özel olarak hazırlamış olduğumuz sistemimizdir.

İhtiyaçlarınızı genel olarak belirlediniz ve siparişinizi oluşturuyorsunuz.Satış ekibimiz sizinle iletişime geçiyor ve gerekli bilgilerinizi oluşturuyorlar.

Senet ile alışveriş   seçenekelerimiz ile ilgili olarak minimum rakamımız 2.000 tl. ile alt sınırlı olup üst limitimiz bütçenize göre belirlenmektedir.

 

Onlineeviniz Kefilsiz Senetli Online Alışveriş Basamakları

 

Her şeye rağmen Onlineeviniz’dan alışveriş yapmaya karar verdiniz diyelim. Mağazaya giderseniz, kimlik bilgileriniz, adres bilgileriniz alınıp adres teyidi yapılır ve ürününüz 10 gün içinde yollanır. Ancak bu süre bazen daha da uzayabiliyor bununla ilgili

1-) Siteye üye ol http://www.onlineeviniz.com

2-) Üyelik sözleşmesini oku

3-) Mail, doğum tarihi vb bilgileri paylaş

4-) Ürünü beğen ve sepetine at

5-) Satın alma sayfasına git

6-) Üyelik bilgilerini tamamla (Burada tüm kimlik bilgilerinizi kimlikte yazan her şey- ve detaylı adres bilgilerinizi girmek zorundasınız.

7-) Gelir bilgileri doldurma (ek gelir, hanedeki kişi sayısı, ev kira mı ev sahibi misiniz? Gibi sorular bulunmakta)

9-) Fatura Adresi gir

10-) Nakliye Adresi gir

11-) Teslimat Türü seç

12-) Sepeti Onayla

 

Yukarıdaki 12 farklı basamağı tamamladıktan sonra evinize adres teyidi için ve sözleşme imzalatmak için Onlineeviniz yetkilileri geliyor yada en yakın onlineeviniz.com merkezine gidiyorsunuz. Sözleşmeyi imzalıyorsunuz ve orada oturduğunuzu ispatlamış oluyorsunuz. Bundan sonraki süreç, ürünün hazırlanıp size yollanması olacaktır. Bu süreç ürünün stok durumu ve tedarik sürecine göre değişiklik göstermektedir.

Onlineeviniz Ödemelerini nasıl yapabilirim?

Onlineeviniz’dan aldığınız ürünlerin ödemesi için yapı kredi bankası internet bankacılığını, Onlineeviniz mağazalarını, TC Kimlik numaranız ile Banka ATM’lerini kullanabilirsiniz.Onlineeviniz.com ödeme sayfasını da kullanabilirsiniz.

Onlineeviniz’dan ürün aldım iade edebilir miyim?

Onlineeviniz’dan aldığınız ürünler için, 14 gün içinde kullanmamak kaydıyla, faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ancak Cayma hakkıyla ilgili bazı özel  hükümler vardır. Onlara uymak zorundasınız

Onlineeviniz’dan Cep telefonu aldım iade edebilir miyim?

Onlineeviniz’dan aldığınız cep telefonlarını iade etmek için sadece 7 gününüz bulunmaktadır. Bu süreyi aşan iadeler kabul edilmemektedir. Ayrıca telefonun kutusunu açtıysanız, kullandıysanız faturasını kaybettiyseniz, iade yapamazsınız.

Onlineeviniz internet sitesinden verdiğim siparişleri değiştirebilir miyim/ iptal edebilir miyim?

0 (850)304 30 94 Onlineeviniz Müşteri Temsilcisini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Onlineeviniz kefil istiyor mu?

Müşteriye göre değişiklik arz etmekle birlikte genelde istemiyor?

Onlineeviniz alışverişim onaylanmadı sebebi ne olabilir?

Onlineeviniz.com her alışveriş yapan kişi için kredi araştırması yapar. Bu araştırmanın sonucu olumsuz ise Onlineeviniz’den alışveriş yapamazsınız.

Onlineeviniz ürünüm geldi ne yapmalıyım?

Ürünü teslim almadan önce eksik, ezik, hasar, kırık var mı kontrol ediniz varsa görevlilere tutanak tutturup bir nüshasını alınız.

 

Bütçenize uygun taksit seçenklerinizi belileyerek ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

www.onlineeviniz.com

Eviniz İçin Herşey.