Takımlarımız da Modül Satın Alma Seçenekleri

 

Onlineeviniz.com Sitemiz üzerinde görmüş olduğunuz tüm mobilya gruplarını dilerseniz takım olarak dilerseniz istediğiniz modülü tek olarak da satın alabilirsiniz.Alt kısım da listelemiş olduğumuz takım ve modül listelerinden istediğiniz her modülü bir araya getirip kendinize özel takımlar oluşturabilirsiniz.

Yatak Odası Takımları

Takım İçerisinde gardrop - şifonyer - karyola - karyola başlığı - komidinler bulunmaktadır. Bu modüllerden dilediğiniz herhangi birini tekil olarak satın alabilirsiniz. Ya da yatak odasında kendi seçimini yaptığınız parçalar ile takım oluşturabilirsiniz.

Yemek Odası Takımları

Takım İçeriklerinde gümüşlük, konsol, tv,sehpası, yemek masası, 6 sandalye bulunur. Bu modüllerden istediğiniz satın alabilirsiniz. Ya da yemek odasında kendi seçiminizi yaptığınız parçalar ile takım oluşturabilirsiniz.

Koltuk Takımları - Salon Takımları -Tüm Oturma Grupları

Koltuk Takımları farklı farklı parçalar ile takım olarak satışa sunulmuş ve ürün içeriklerinde hangi parçalar ile takımlandırıldığı yazılmıştır. Bunun dışında koltuk modüllerini tekil olarak da satın alabilir yada kendi takımınız oluşturabilirsiniz. Koltuk takımlarında her modül tekil olarak alınır. Ayrıca diğer takım olanaklarına da bakabilirsiniz. Koltuk takımı mobilyalarındaki gruplama seçenekleri ve varyasyonları için aşağıdaki tabloyu inceleyiniz.

·        (3+3+1+1)

·         

·        (3+2+1+1)

 

·        (3+3+1)

 

·        (3+2+1)

 

·        (3+1+1)

 

·        (3+3)

 

·        (3+2)

 

·        (2+2+1+1)

 

Genç Odası Takımları

Takım İçerisinde gardrop - şifonyer - karyola - karyola başlığı – komidin-çalışma masası-kitablık bulunmaktadır. Bu modüllerden dilediğiniz herhangi birini tekil olarak satın alabilirsiniz. Ya da genç odasında kendi seçimini yaptığınız parçalar ile takım oluşturabilirsiniz.

www.onlineeviniz.com

Eviniz İçin Herşey