HAKKIMIZDA

Onlineeviniz, Eviniz ve Yaşam alnlarınız için tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Türkiye'nin en büyük kapsamlı mobilya ve ev dekorasyon ürünleri satış sitesidir.

 

Biz Kimiz?

 

  Evinizin şıklığı ve konforu için birbirinden farklı kategoride ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere ulaştrmayı ilke edinen, mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük kapsamlı e-ticaret sitesiyiz. Onlineeviniz olarak, zaman içerisinde yüzlerce yerli üretici ile kurduğumuz ortaklık ve bayilik , eviniz için en şık, en konforlu ve birbirinden farklı kategorideki ürünleri gerek tasarlatıp, ürettirerek; gerekse en uygun fiyatlarla tedarik ederek sizlerin beğeninize sunuyoruz. Üstelik yüzde yüz yerli üreticilerle yaptığımız özel anlaşmalar ile sizin için en uygun fiyat garantisini ve ürün kalitesini sunuyoruz.

 

Hikayemiz

 

Onlineeviniz.com’un hikayesi,1980 Yılında Aktif Pazarlama ve mağazacılık alanında kurulan SVR Grup; Mobilya,Halı,Beyaz Eşya,Perde ve Aksesuar ürünleri üzerine üretim ve satış hizmeti vermektedir.Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörlerde zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ev ürünlerinin ağırlıklı olarak bulunduğu online mağazacılık alanında Onlineeviniz.com mağazasını kurmuştur.Müşterilerimizden gelen yoğun tavsiye ve talep doğrultusunda hedef kitlemiz, konseptimiz ve adımız değişti. Böylece eviniz için her şeyi bulabileceğiniz Onlineeviniz.com kurulmuş oldu. Dünyanın bir çok ülkesinde ihracatlarımız ve hizmetlerimiz devam etmektedir.Türkiye'nin en kapsamlı Mobilya ve Dekorasyon satış sitesi olma hedefi ile yolumuza devam ediyoruz.

 

Sırrımız Ne ?


5.000 m2’lik depomuz,6.000 m2’lik mağazamızda toplam 40 kişilik ekibimizle sizin için her şeyin kusursuz olması için çalışıyoruz. Sunduğumuz %100 güvenli alışveriş imkanı ile her gün yüzlerce adet paketi müşterilerimize üst düzey kalite kontrol sistemleriyle sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Ve her mutlu müşterimizden gurur duyuyoruz!

 

Geniş ve farklı kategorilerde yer alan ürün yelpazemizin yanı sıra sizzler için özel hazırlanmış olan Markalarımız olan Svr Home, Svr Wood, Svr Home Consept ve sadece Onlineeviniz'da yer alan kendi üretimimiz olan diğer ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor, Avrupa ve Ortadoğu bölgesine de ihracat yapıyoruz.

Ev ve dekorasyon alanındaki güncel moda ve trendleri,Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuarlarını yakından takip ederek Onlineeviniz.com ziyaretçilerimize 200 bin’den fazla ürün sunuyoruz. Gardroptan tabloya, halıdan avizeye kadar evinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri en iyi fiyat garantisiyle Onlineeviniz.com’da bulabilirsiniz.

 

www.onlineeviniz.com

Eviniz için Herşey!